Baisez moi: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|[[De Janequin aux Beatles (1999)|De Janequin aux Beatles]] | |[[De Janequin aux Beatles (1999)|De Janequin aux Beatles]] | ||
|1999 | |1999 | ||
|- | |||
|[[The King's Singers' Favourites (1984)|The King's Singers' Favourites]] | |||
|1984 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:19, 8 June 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Concert Collection | 1976 |
| De Janequin aux Beatles | 1999 |
| The King's Singers' Favourites | 1984 |