Discography: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 375: | Line 375: | ||
|[[Swing (1976)|Swing]] | |[[Swing (1976)|Swing]] | ||
|1976 | |1976 | ||
|- | |||
|[[Tempus Fugit (1978)|Tempus Fugit]] | |||
|1978 | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 375: | Line 375: | ||
|[[Swing (1976)|Swing]] | |[[Swing (1976)|Swing]] | ||
|1976 | |1976 | ||
|- | |||
|[[Tempus Fugit (1978)|Tempus Fugit]] | |||
|1978 | |||
|} | |} | ||