Music, when soft voices die: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|[[Brigg Fair (1992)|Brigg Fair]] | |[[Brigg Fair (1992)|Brigg Fair]] | ||
|1992 | |1992 | ||
|- | |||
|[[Romance du Soir (2009)|Romance du Soir]] | |||
|2009 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:20, 3 June 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| My Spirit Sang All Day | 1988 |
| Brigg Fair | 1992 |
| Romance du Soir | 2009 |