Petite camusette: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 28: | Line 28: | ||
|[[De Janequin aux Beatles (1999)|De Janequin aux Beatles]] | |[[De Janequin aux Beatles (1999)|De Janequin aux Beatles]] | ||
|1999 | |1999 | ||
|- | |||
|[[Renaissance (1993)|Renaissance]] | |||
|1993 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:05, 2 June 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Capella | 1998 |
| Capella | 2003 |
| Capella, Vol. 2 | 2003 |
| Cappella | 2012 |
| Concert Collection | 1976 |
| De Janequin aux Beatles | 1999 |
| Renaissance | 1993 |