Allegez moi: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 25: | Line 25: | ||
|[[Magic Castle (1996)|Magic Castle]] | |[[Magic Castle (1996)|Magic Castle]] | ||
|1996 | |1996 | ||
|- | |||
|[[Renaissance (1993)|Renaissance]] | |||
|1993 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 19:05, 2 June 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Capella | 1998 |
| Capella | 2003 |
| Capella, Vol. 2 | 2003 |
| Cappella | 2012 |
| Magic Castle | 1996 |
| Renaissance | 1993 |