Chi la gagliarda: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|[[La Dolce Vita (1991)|La Dolce Vita]] | |[[La Dolce Vita (1991)|La Dolce Vita]] | ||
|1991 | |1991 | ||
|- | |||
|[[Madrigal Collection (1974)|Madrigal Collection]] | |||
|1974 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 05:53, 28 May 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| English and Italian Madrigals | 1989 |
| La Dolce Vita | 1991 |
| Madrigal Collection | 1974 |