Shenandoah: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 27: | Line 27: | ||
|[[Favorite Collection (1979)|Favorite Collection]] | |[[Favorite Collection (1979)|Favorite Collection]] | ||
|1979 | |1979 | ||
|- | |||
|[[Original Debut Recording (1993, re-issued 2006)|Original Debut Recording]] | |||
|1993, re-issued 2006 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 20:04, 19 May 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Atlantic Bridge | 1979 |
| Beautiful Dreamer | 1980 |
| Best Collection | 1981 |
| By Appointment | 1971 |
| Encore | 1971 |
| Favorite Collection | 1979 |
| Original Debut Recording | 1993, re-issued 2006 |