Nymphes des boys: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|[[Renaissance (2 CD set) (2002)|Renaissance (2 CD set)]] | |[[Renaissance (2 CD set) (2002)|Renaissance (2 CD set)]] | ||
|2002 | |2002 | ||
|- | |||
|[[The Complete RCA Recordings (2018)|The Complete RCA Recordings]] | |||
|2018 | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 07:50, 4 July 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Renaissance | 1993 |
| Motets | 2000 |
| Renaissance (2 CD set) | 2002 |
| The Complete RCA Recordings | 2018 |