That lonesome road: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|[[Magic Castle (1996)|Magic Castle]] | |[[Magic Castle (1996)|Magic Castle]] | ||
|1996 | |1996 | ||
|- | |||
|[[The Complete RCA Recordings (2018)|The Complete RCA Recordings]] | |||
|2018 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 07:47, 4 July 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Good Vibrations | 1993 |
| Magic Castle | 1996 |
| The Complete RCA Recordings | 2018 |