I got rhythm: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|[[Get Happy! (1991)|Get Happy!]] | |[[Get Happy! (1991)|Get Happy!]] | ||
|1991 | |1991 | ||
|- | |||
|[[Grandes Exitos de The King's Singers (1992)|Grandes Exitos de The King's Singers]] | |||
|1992 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 18:56, 5 May 2024
Details
- Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Best of the King's Singers | 1992 |
| Get Happy! | 1991 |
| Grandes Exitos de The King's Singers | 1992 |