Eleanor Rigby: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 15: | Line 15: | ||
|[[Beatles Connection (1986)|Beatles Connection]] | |[[Beatles Connection (1986)|Beatles Connection]] | ||
|1986 | |1986 | ||
|- | |||
|[[Colouring Book (2005)|Colouring Book]] | |||
|2005 | |||
|} | |} | ||
Revision as of 04:55, 21 April 2024
Details
Composer:
Recordings
| Title | Year |
|---|---|
| Beatles Collection | 1986 |
| Beatles Connection | 1986 |
| Colouring Book | 2005 |