Discography: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 153: | Line 153: | ||
|[[Favorite Collection (1979)|Favorite Collection]] | |[[Favorite Collection (1979)|Favorite Collection]] | ||
|1979 | |1979 | ||
|- | |||
|[[Favorite Collection II (1981)|Favorite Collection II]] | |||
|1981 | |||
|- | |- | ||
|[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] | |[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] |