Discography: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 54: | Line 54: | ||
|[[Beatles Connection (1986)|Beatles Connection]] | |[[Beatles Connection (1986)|Beatles Connection]] | ||
|1986 | |1986 | ||
|- | |||
|[[Beautiful Dreamer (1980)|Beautiful Dreamer]] | |||
|1980 | |||
|- | |- | ||
|[[Believe in Music (1981)|Believe in Music]] | |[[Believe in Music (1981)|Believe in Music]] | ||
Line 147: | Line 150: | ||
|[[English Renaissance (1995)|English Renaissance]] | |[[English Renaissance (1995)|English Renaissance]] | ||
|1995 | |1995 | ||
|- | |||
|[[Favorite Collection (1979)|Favorite Collection]] | |||
|1979 | |||
|- | |- | ||
|[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] | |[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] |