Discography: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 144: | Line 144: | ||
|[[English Madrigal Collection (1985)|English Madrigal Collection]] | |[[English Madrigal Collection (1985)|English Madrigal Collection]] | ||
|1985 | |1985 | ||
|- | |||
|[[English Renaissance (1995)|English Renaissance]] | |||
|1995 | |||
|- | |- | ||
|[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] | |[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] |