Discography: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 138: | Line 138: | ||
|[[Encore (1971)|Encore]] | |[[Encore (1971)|Encore]] | ||
|1971 | |1971 | ||
|- | |||
|[[English and Italian Madrigals (1989)|English and Italian Madrigals]] | |||
|1989 | |||
|- | |- | ||
|[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] | |[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] |