Discography: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 114: | Line 114: | ||
|[[Continental Collection (1978)|Continental Collection]] | |[[Continental Collection (1978)|Continental Collection]] | ||
|1978 | |1978 | ||
|- | |||
|[[De Janequin aux Beatles (1999)|De Janequin aux Beatles]] | |||
|1999 | |||
|- | |- | ||
|[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] | |[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] |