Discography: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 111: | Line 111: | ||
|[[Contemporary Collection (1975)|Contemporary Collection]] | |[[Contemporary Collection (1975)|Contemporary Collection]] | ||
|1975 | |1975 | ||
|- | |||
|[[Continental Collection (1978)|Continental Collection]] | |||
|1978 | |||
|- | |- | ||
|[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] | |[[G'schichten aus dem Wienerwald (2018)|G'schichten aus dem Wienerwald]] |